FAQ

Wysyłka, terminy, dostępność

Korzystamy z usług głównych kurierów do dostarczania naszych produktów. Jeśli Twój kraj dostawy nie jest wyświetlany w koszyku, prosimy o kontakt mailowy sd.poplawski@gmail.com.

Dostępność – Dążymy do wysyłania pozycji magazynowych w ciągu pięciu dni od pełnej płatności, ale to nie może być zagwarantowane. Jeśli jakiekolwiek Produkty są niedostępne w magazynie, zostaniesz o tym poinformowany przy najbliższej okazji.  Dostawa będzie zazwyczaj realizowana za pośrednictwem poczty lub kuriera. Wszystkie Produkty muszą być opłacone przed dostawą. Prosimy upewnić się, że towary nie zostały uszkodzone w transporcie przed ich podpisaniem i NIE PODPISUJ za uszkodzone towary. W przypadku jakichkolwiek braków w dostawie lub uszkodzeń towaru w transporcie, należy to zgłosić pocztą elektroniczną na adres sd.poplawski@gmail.com przez Państwa z podaniem pełnych danych w ciąg

Zwroty

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z Produktu, możesz go zwrócić na Twój koszt w ciągu siedmiu dni roboczych od otrzymania zamówienia, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy lub wymiany. Nie będziemy w stanie dokonać zwrotu przedmiotów, które zostały uszkodzone w transporcie z powodu niewłaściwego opakowania, więc prosimy o upewnienie się, że zwracane towary są odpowiednio zabezpieczone i zapakowane, aby uniknąć uszkodzenia.  W przypadku wystąpienia usterki prosimy o powiadomienie nas za pośrednictwem poczty elektronicznej (sd.poplawski@gmail.com).  Pamiętaj, że powinieneś sprawdzić wszystkie produkty pod kątem usterek przed i podczas instalacji/użytkowania. Jeśli produkt jest wadliwy w jakikolwiek sposób, pełna wymiana lub zwrot pieniędzy zostanie dokonany bez żadnych opłat, w terminie 7 dni. W przypadku zwrotu towarów w którejkolwiek z powyższych sytuacji prosimy o kontakt mailowy sd.poplawski@gmail.com. Prosimy o podanie numeru zamówienia/faktury, datę zamówienia i otrzymania, powód zwrotu Produktu oraz czy mamy zwrócić pieniądze czy wymienić Produkt. Po uzgodnieniu zwrotu poinformujemy Cię o odpowiednim adresie zwrotnym. Wszelkie inne reklamacje proszę zgłaszać na e-mail: sd.poplawski@gmail.com i będą one rozpatrzone w terminie 7 dni od daty wysłania.

Opis produktu

Dokładamy wszelkich starań, aby opisy naszych produktów były zgodne z prawdą. Wzory te są chronione prawem autorskim i nie mogą być powielane ani kopiowane w żadnej formie i w żaden sposób bez naszej pisemnej zgody.

Polityka Prywatności

Sprawdź szczegóły.